Witamy w Giuseppe

G iuseppe to rodzinna pizzeria serwująca od 2008 r. pyszną pizzę, docenioną przez dziesiątki tysięcy smakoszy. Teraz oferujemy pizzę z 2 identycznych pieców w 2 lokalizacjach. Szybko docieramy do całego Opola i okolic.

Po pierwsze ciasto i składniki

Codziennie tworzymy naszą pyszną pizzę. Korzystamy wyłącznie ze świeżych składników od sprawdzonych dostawców. Przez lata opracowywaliśmy oryginalną recepturę na ciasto. Gwarantujemy, że kto raz go zakosztował, nie pomyli go z żadnym innym. To po prostu idealny balans smaku, grubości, puszystości i chrupkości. W Giuseppe stawiamy też na własne sosy i autorskie kompozycje smakowe. Dzięki temu możemy Wam zaproponować 50 smaków pizzy w 3 rozmiarach (od 30 do 50 cm średnicy). Zawsze świeżej i smacznej.

Zamów, zjedz, powtórz – z 2 lokalizacji

Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu. Nasza pizza niezmiennie cieszy się bardzo dobrą opinią wśród smakoszy i stąd też hasło: „zamów, zjedz, powtórz”. Pizza z Giuseppe po prostu uzależnia świetnym smakiem. Po sukcesie kultowego już lokalu na osiedlu AK (dawny ZWM), który na dowóz obsługuje centrum miasta, osiedle AK, Chabry, a także miejscowości na północ od obwodnicy, takie jak Czarnowąsy, Krzanowice czy Luboszyce, otworzyliśmy pizzerię w Chmielowicach (od 1 stycznia 2017 r. Chmielowice są częścią Opola). Giuseppe z Chmielowic (Opola) serwuje pizzę tylko na dowóz do okolicznych miejscowości, takich jak Chróścina, Komprachcice, Górki, Osiny, Winów (sprawdź dokładną listę) i dzielnic Opola – Dambonia, Szczepanowice, Koszyka, Zaodrze, Półwieś. Pamiętajcie – dzięki dwóm identycznym piecom, gwarantujemy idealny, niezmienny smak, szybki dowóz a także możliwość obsługi dużych zamówień (nawet 100 pizz w jedno miejsce przy zamówieniu na „dzień przed”).

Na imprezę, spotkanie firmowe, randkę

Giuseppe to pizzeria idealna na spotkania rodzinne, wyjście ze znajomymi, randkę czy imprezę firmową lub okolicznościową (urodziny, chrzest, komunia, wieczór kawalerski lub panieński).

Giuseppe razy dwa: 2x szybciej, 2x więcej i nieustannie – tak samo smacznie

  • Giuseppe I: Opole, ul. Sosnkowskiego 40-42 (wejście od Bytnara Rudego)
  • Giuseppe II: Chmielowice (tylko dowóz), ul. Śliczna 19
polub nas na: facebook.com/giuseppe.opole
zobacz nas na: instagram.com/giuseppe.opole